Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Режим роботи школи

Date: 27 січня 2021 о 08:35, Refreshed 16 лютого о 08:32

РЕЖИМ РОБОТИ КОРОСТІВСЬКОГО ЗЗСО І-ІІ ст.

в 2023-2024 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28.07.2023 року № 782 «Про початок навчального року під час воєнного стану в Україні»  освітній процес у 2023/2024 навчальному році розпочнеться в День знань 1 вересня і триватиме до 28 червня 2024 року.

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України в сфері освіти щодо врегулювання окремих питань освітньої діяльності в умовах воєнного стану» (в частині призупинення дії положення  частини третьої статті 10 Закону України «Про повну загальну середню освіту» щодо тривалості освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти) 2023/2024  навчальний рік може тривати більше або менше 175 днів.

У закладі освіти щоденно о 9:00 годин проводиться загальнонаціональна хвилина мовчання за співвітчизниками, загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації проти України  (стаття 2 Указу Президента України № 143 від 16 березня 2022 року «Про загальнонаціональну хвилину мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України», лист Міністерства освіти і Науки України від 16.03.2022 №1/3472-22).

Заклад організовує роботу в режимі п’ятиденки з двома вихідними – субота, неділя. Навчальні заняття проводяться в одну зміну з 900 до 1520 і регламентуються розкладом уроків, затвердженим директором закладу освіти. Упродовж навчального дня проводяться дві великі перерви по 20 хвилин: з 1040 до 1100; з 1145 до 1205

Тривалість уроків для учнів 1 класу – 35 хвилин, для учнів 2-4 класів – 40 хв., для учнів 5-9 класів – 45 хв.

Навчальні заняття організовуються за семестровою системою:

• І семестр – з 01 вересня по 22 грудня 2023 року;
  • ІІ семестр – з 08 січня по 31 травня 2024 року.

Впродовж навчального року проводяться канікули:

• осінні – з 23 по 29 жовтня 2023 року;
  • зимові – з 23 грудня 2023 року по 7 січня 2024 року;
  • весняні – з 25 по 31 березня 2024 року;
  • великодні – з 03 по 06 травня 2024 року.

Тривалість канікул протягом навчального року становлено відповідно до норми, а саме –  не менше 30 календарних днів.

Орієнтовна дата проведення свята «Останній дзвоник» - 31 травня 2024 року.

Закінчується навчальний рік проведенням:

• навчальних екскурсій у 1-4 класах – перший тиждень після проведення свята «Останній Дзвоник»;
  • навчальних екскурсій та практики у 5-8 класах – перший та другий тиждень після проведення свята «Останній Дзвоник»;

Рішення про доцільність проведення навчальної практики та навчальних екскурсій приймає педагогічна рада школи, які проводяться згідно додатку до листа МОН України від 06.02.08 №1/9-61 «Методичні рекомендації щодо організації навчально-виховного процесу під час проведення навчальних екскурсій та навчальної практики учнів загальноосвітніх навчальних закладів».

Орієнтовні терміни проведення ДПА для 4-х класів – друга половина травня 2024 року; для 9-х класів – календарний тиждень після закінчення навчального року.

Відповідно до Порядку проведення державної підсумкової атестації, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 07 грудня 2018 року № 1369, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 02 січня 2019 за № 8/32979, перелік предметів для проведення державної підсумкової атестації для учнів початкової, основної та старшої школи, форму та терміни проведення Міністерством освіти і науки України затверджується додатково.

Навчальним закладом спільно з органами державної влади та органами місцевого самоврядування приймається рішення щодо запровадження карантину, припинення чи продовження навчального процесу з поважних причин, надання учням вихідних для підготовки і проведення державної підсумкової атестації/зовнішнього незалежного оцінювання (якщо вони будуть проводитись під час навчального процесу).

Дата вручення документів про освіту буде визначена додатково (в залежності від термінів проведення ДПА).

За погодженням з засновником:

• з урахуванням безпекової ситуації в умовах воєнного стану та інші факторів (зокрема кліматичних та санітарно-гігієнічних), які можуть вплинути на організацію освітнього процесу умов можуть змінюватись структура навчального року та графік учнівських канікул;
  •  з урахуванням освітніх втрат і освітніх розривів протягом навчального року можуть змінюватись структура навчального року та графік учнівських літніх канікул за рахунок проведення компенсаторних занять для їх подолання.

Comments:
Only authorized users can leave comments.